Koç’um benim !

Arzu ettiğiniz hayata sahip olmanız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

Kişisel gelişim ve yaşam koçluğu; kişinin kendisiyle veya çevresiyle ilgili durumlarını anlayabilme, çözebilme, hayata olumlu anlam kazandırabilme, her alanda kendini bu yönde ve inanarak geliştirebilme sürecidir. Amacımız içinizde zaten varolan gizli yeteneklerinizi, bilgilerinizi, olması gereken BEN’i değil olan BEN’i, zihin, duygu ve beden potansiyelinizi tam olarak kullanabilmenize yardımcı olmaktır. Ayrıca öğrenme ve farkındalık yolu ile bu gelişim sürecinizi başlatmaktır. Kişide zaten doğuştan varolan bu durumları ortaya çıkartarak tam anlamıyla hayatın içinde yer almasına destek olmaktır.

Özgüven, kendini anlama, bilinçlenme, farkına varma ve olumlu bakış açıları geliştirerek özel ve profesyonel yaşamınızda kişisel duruşunuzla iddialı olmanızı ve iyi bir sosyal yaşam statüsü kazanmanızı sağlamaktır.

* Bir yaşam koçu, yaşam kalitenizi arttırır ve koçluk süreci sonrasında da kendine yeter düzeyde olmanızı,  bir anlamda kendi kendine koçluk yapma yöntem ve bakış açılarını da kazandırır.